KŘEMELINA (DE) – DIATOMICKÁ ZEMINA (DE – diatomiceous earth)

Křemelina
Křemelina DE je účinný přírodní prostředek na detoxikaci organismu (odstranění plísní), odparazitování a je současně zdrojem přírodního, organického a rostlinného křemíku, vápníku, hořčíku a dalších stopových prvků. Je to velmi jemnozrnný, práškovitý až jílovitý sediment tvořen většinou opálovými schránkami rozsivek (jednobuněčné řasy), na obrázku 7000 x zvětšeno.

PRODEJ – nový ceník platný od 11.8.2015 Nabízím: 450g za 457 ,– Kč, DUO=2×450g za 786,– Kč

u Mgr. Olgy Bufkové, Klatovská třída 118 nebo 120, 301 00 Plzeň (otevírací doba po předchozí domluvě na tel: 728 348 585)

Větší i menší balení křemeliny zasílá internetový obchod www.club-vital.cz Lahve s křemelinou

Křemelinu užívám několik měsíců a je neuvěřitelné, jaké organismy začaly opouštět mé tělo a jak pestrý ve své rozmanitosti jejich život v mém těle se nacházel. A to jsem měla doma jako mazlíčka jen andulku a kočku.

Jaké bohatství života roznáší komáři a hmyz ve svém jemném bodnutí a nasátí nebo jak snadno se lze nakazit v práci s hlínou, kdo zahrádkaříte bez ochranných rukavic, se raději nezmíním, abych vás nevystrašila. Na základě odblokování, které jsem sama sobě udělala, abych zjistila duchovní příčinu přítomnosti parazitů v mém těle, jsem k nim změnila postoj, mají právo na život, přijímám je, ale v mém těle už ne. Máme používat hranice a svobodnou vůli, proč je nevyužít pro své lepší bytí ve svém těle. Požádala jsem v odblokování v TATTATUO systému o transformaci narušených trojúhelníků: 68 hranice, 38 zaujatost, 16 zákon přitahování – dostanu, 30 – nalezení sebe sama, 70 – pozorovatel – lekci řeším, nevyžádané odmítnu a byly třeba opravit poškozené fyzické hranice.

Udržovat si ve vlastním těle chov darmojedů nepovažuji za výraz úcty a lásky sama k sobě. A tento postoj k sobě a ke svému životu JIM vytváří příznivé podmínky pro život v člověku. V tom vidím jednu z mnoha dalších duchovních příčin. Ty oslabují imunitní systém a paraziti se mohou neustále dokola namnožovat z larválních stádií vývoje. Vyhubit je nebývá jednoduché, trvá delší období a je třeba kůry opakovat několikrát za sebou. Chemická cesta není vždy trvalá ve výsledku odparazitování a spolehlivá. Je doprovázena škodlivými vedlejšími účinky pro tělo. A tyto chemické účinné prostředky se těžko shání, pokud je nějaký soukromník dováží, jsou velmi drahé. V praxi jsou tedy obvykle nahrazovány veterinárními prostředky, já jsem užívala např. koňskou pastu Agrimectin. Dostupný Vermox v lékárnách je neúčinný. Od chemické cesty jsem proto již ustoupila včetně užívání MMS. Vyčištění organismu řeším cestou odhalení příčiny v tabulkách TATTATUO a kombinací různých postupů a přírodními prostředky hubících parazity. Tady může velmi pomoci právě křemelina DIATOM.

Křemelina parazity hubí energeticky – odnímá jim energii opačnou polaritou. To je ta pomalejší cesta očisty v krevním oběhu a ve všech orgánech (mozku, očí, nervů, svalů, slinivky, žlučníku, jater, zde všude jsem měla parazity zabydlené – změřeno v Zapper centru Diacomem). Odstraňuje i larvální stádia vývoje. Např. škrkavky (mimochodem je jich spousty druhů od několika milimetrových v délce po decimetr a více) mají svá larvální stádia v plicích jako ložiska. Ty vyvolávají záněty, hleny, abychom je spolknuli a životní cyklus škrkavek se opakoval, namnoží se. Např. záněty průdušek, zejména ty opakované, nebo pokašlávání po ulehnutí na záda před usnutím, které za chvilku přestane, mohou způsobovat i larvy škrkavek.

Parazity ve střevech hubí křemelina fyzicky, narušuje jejich trávicí ústrojí.

Svou očistu jsem ještě kombinovala docházením jednou týdně do Zapper centra na plasmový generátor, kde mají více účinných frekvencí na hubení parazitů a larev, plísní, bakterií, virů, chlamydií, parazitických prvoků lamblií atd. Program hubení sestavují podle aktuálních výsledků měření parazitární zátěže např. na Diacomu, Oberonem. A doma zároveň zapuji frekvencemi nastavenými v přístroji a nově objevenými frekvencemi, které mi v centru sdělili a ochotně vložili do mého zepper přístroje (www.zapper.cz). Současně používám bylinné preparáty Joalis z výzkumu MUDr. Jonáše (např. Spirobor, Chlamydi, HPV…), kůru proti parazitům a borelioze od Naděje – Mgr. Jarmila Podhorná a štětku lesní.

Pokud užíváte s křemelinou současně stříbro, homeopatika, Joalis apod., dodržte mezi nimi alespoň půl hodiny odstup a u molekulárního vodíku odstup 2 hodiny.

Na jednom setkání se někdo z účastníků zeptal Henryho Monforta (francouzský léčitel, který se víc jak 10 let živí pránou, nepřijímá potravu), jak řeší vnitřní čistotu – parazity, když proniknou do těla? Odpověděl jednoduše: Stávají se mou potravou, přijmu jejich energii.

Základní a rozšířené informace o křemelině ZDE.

Odpovědi na vaše dotazy:

Mezi užíváním křemeliny Diatom a současně s molekulárním vodíkem dodržujte odstup 2 až 3 hodiny.


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě