Koloidní stříbro


Upozorňuji, že koloidní kovy nejsou v EU registrovány do systému státem uznávaného zdravotnictví. V současnosti nejsou v EU povoleny žádné alternativní metody léčby.
Všechny přípravky a články na této stránce mají pouze informační charakter a nenahrazují lékařskou péči a vyšetření.

Provozovatel stránky odmítá jakoukoli zodpovědnost za škody způsobené neuváženým jednáním a nebo chybnými interpretacemi názoru vyjádřených na těchto stránkách. Veškeré informace jsou převzaty ze zemí, kde jsou tyto přípravky k užívání povoleny.
 

PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ PŘED INFEKCEMI VČETNĚ CORONAVIREM
Doporučujeme užívat ruské preparáty řady POWERMATRIX jako prevenci před virovou infekcí, tak i jako účinného pomocníka při nákaze, kdy se nemoc rozběhne.
Některé vybrané preparáty ve vzájemné synergii umí vyhledat napadené buňky, ty zničí i s koronavirem uvnitř. Podporují a posilují funkci imunitního systému.
Udržují v těle zdravou acidobazickou rovnováhu. Zakyselený organismus totiž vytváří velmi příznivé podmínky pro rozmnožování patogenů, tedy i koronaviru.
Koloidní stříbro není vhodné na prevenci, protože ničí střevní mikrofloru. Powermatrix ji naopak udržuje zdravou.
Pokud si budete chtít obstarat Powermatrix, poradím, jaké preparáty vhodně užívat spolu na prevenci, na posílení imunity a při napadení koronavirem, kdy se infekce v těle už rozběhne.
Navedu vás na webové stránky firmy, kde si můžete pak tyto preparáty objednat. Objednávku doručí do 3 dnů po uhrazení faktury.
Na poradu a pro více informací můžete zavolat na 728 348 585 nebo na mail: obufkova@seznam.cz

OCHRANA ORGANISMU PŘED VIRY: https://www.youtube.com/watch?…
OCHRANA SLIZNIC PŘED VIRY: https://www.youtube.com/watch?…
OCHRANA OČÍ PŘED VIRY: https://www.youtube.com/watch?…
 

1. Co je to Koloidní stříbro

Lahvička koloidního stříbra Koloidní stříbro je ryzí metalické stříbro suspenzované (rozložené a rozptýlené) v destilované vodě. Velikost částic je tak malá, že může proto pronikat k patogenům a ničit je. Stoupenci stříbra vyzdvihují jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám, plísním a virům. V lékařství se masti a zábaly založené na tomto kovu používají jako standardní léčba na popáleniny. „Je to jedna z alternativ k antibiotikům, protože těžké kovy mají své vlastní mechanismy, jimiž působí na mikroorganismy,“ říká doktor Ian Alan Holder, profesor mikrobiologie a chirurgie na univerzitě v americkém Cincinnati. „Je výrazně účinnější v boji proti bakteriím než většina antibiotik, která jsou v lékárnách dostupná,“ říká o stříbru Stephen Quinto, výkonný ředitel floridské farmaceutické společnosti Natural-Immunogenics Corp.

Dle mnoha výzkumů je koloidní stříbro přírodní antibiotikum neškodné lidem, zvířatům i rostlinám. V buňkách je koloidní stříbro neškodné, ale je smrtelné pro viry, kterým blokuje přístup k životně důležitému kyslíku.
 

PRODEJ KOLOIDNÍHO STŘÍBRA

v poradně pro rozvoj osobnosti Klatovská třída 118, Plzeň
Pro objednávku nebo koupi předem volejte na 728 348 585 nebo mailem na obufkova@seznam.cz

Tmavé sklo-láhev 300 ml v koncentraci 20 ppm – 20mg/l  – 300 Kč

Tmavé sklo-láhev 500 ml v koncentraci 20 ppm – 20mg/l  – 330 Kč, osobní odběr 320,–Kč

Tmavé sklo-láhev 1000 ml v koncentraci 20 ppm – 20mg/l  – 610 Kč, osobní odběr 600,–Kč


Při zasílání balíkem se připočítává za poštovné na dobírku a balné 190 Kč k ceně k. stříbra. Doporučuji po odlití potřebného množství stříbra z láhve ji ponechat z důvodu ochrany v alobalovém přebalu.
Do objednávky uveďte termín, kdy má být pro vás stříbro odesláno. Do termínu zahrňte až 3 dny pro poštu – doručovací lhůta. 

UPOZORNĚNÍ: Vnitřní použití K. STŘÍBRA bylo povoleno v EU do r. 2010. Od 1.1.2010 je povolen prodej preparátů na bázi koloidní disperze stříbra pouze pro vnější (zevní) užití (jako kosmetikum – pleťové tonikum nebo na obklady např. na plísně a na desinfekci ran a bércových vředů).

2. HISTORIE:

Dřívější možnosti v používaní KS, které nejsou již povolené:

Aplikace, použití a užívání koloidního stříbra

Užívání roztoku v koncentraci 20 ppm při hmotnosti 72 kg:
21 denní kúra, nejlépe 2 x denně, denní dávku rozdělit na 2 poloviny – ráno a večer na lačno a převalujte ji v puse co nejdéle, zejména pod jazykem, pak spolkněte:
Prvních 5 dnů je doporučeno užívat 2,5 ml dva krát denně, dalších 5 dnů 5 ml denně, následujících 5 dnů 7,5 ml. Kúru zakončíme užíváním 10 ml po 6 dnů.
Při silné infekci je možno brát najednou vyšší tzv. startovací dávky (10 – 25 ml 2× – 3× denně) koloidního stříbra (dávky přepočítat na svou hmotnost, pokud neumíte odhadnout dávku sami, poraďte se odborníkem).

Upozornění: Dětem mladším než 2 roky k. stříbro vnitřně nepodávejte. Toto doporučení prof. J. Lukeše platí i pro antibiotika. Důvod: Mikrobium ve střevě se u těchto malých dětí hůře obnovuje. Je zde také riziko, že mikrobium může být i trvale narušeno.

Pokud užíváte se stříbrem současně křemelinu, homeopatika apod., dodržte mezi nimi alespoň půl hodiny odstup a u molekulárního vodíku odstup 2 hodiny.

Koloidní stříbro zabíjí nejen chorobné bakterie, ale i bakterie tělu přátelské jako například laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a další, stejně jako to dělá většina antibiotik. Je nutné tyto bakterie obnovit, když užíváte po dlouhou dobu velké dávky koloidního stříbra (více jak 10 ml denně), konzumací jogurtů není vhodné (snad vyhovuje kvalitou v obchodních řetězcích jen Holandia) během kůry, vhodné je např.Křimické nebo domácí kysané zelí (denně kopeček) nebo ještě lépe symbiotickými laktobacily od SWISSU ve formě tobolek (po ukončení kůry zvýšené dávky, aby se oživila střevní mikroflóra).
Toto ale není žádným vážným problémem, vždyť na rozdíl od antibiotik, které imunitní systém oslabují, koloidní stříbro imunitní systém výrazně posiluje. Také se doporučuje během léčby stříbrem, zejména od počátku, užívat Enterosgel (v lékárně zakoupit), který na sebe váže při průchodu střevním traktem toxické látky, patogenní bakterie (usmrcené stříbrem) a alergeny, které odvádí z organismu. Kromě jiného také zrychluje odbourávání alkoholu pro rychlé vystřízlivění stejně jako šungitová voda.
Při užívání stříbra je nutno zvýšit příjem tekutin, nejvíce odpoledne mezi 15 až 19 h a podporovat bylinami – lymfatickým, ledvinovým nebo jaterním čajem celkovou detoxikaci organismu. Považte, že úklid – vylučování zabitých patogenů vytváří na lymfu, ledviny a játra nápor, pokud je systém nestíhá vylučovat, projeví se to zvýšenou únavou až malátností. V takovém případě snižte dávky, třeba na 1 ml 2× denně. Ničit patogeny v sobě bezpečně a s rozvahou. Až přejde únava, můžete dávky začít opět zvyšovat, 21. den však ukončete kůru. Za půl roku lze detoxikační kůru zopakovat.
Dr. Josef Staněk (Agape Brno) doporučuje užívat k. stříbro mezi 2 – 4 h ranní např. 10 ml (nebo vyšší množství dle závažnosti onemocnění) v koncentraci 20 ppm. V této noční době je prázdný žaludek, není v něm kyselina solná, tato relativně malá dávka proteče žaludkem, aniž je postižena účinkem kyseliny solné (ta částečně reaguje s koloidem na chlorid stříbrný, který tělo kontaminuje). Pokud dodržíte uvedené dávkování na lahvi, kontaminace vám nehrozí. Dr. Staněk ověřil 3 týdenním experimentem, nezaznamenal toxicitu, naopak Oberon ukazoval zlepšování parametrů kvality tkání, zejména na močových cestách a bílých krvinkách. Z toho můžeme vyvodit závěr, že nejlepších účinků k. stříbra dosáhneme, když ho nebudeme polykat v době, kdy je rozjeté trávení a plnější žaludek, aby nedocházelo k neutralizaci účinku k. stříbra a tím ke znečisťování vnitřního prostředí organizmu sloučeninami stříbra. Užívat nalačno. Stříbro je rozhodně lepší na virozy než lékaři předpisovaná antibiotika, která více zamořují vnitřní prostředí těla.

Maximální dávka, kterou je možno bezpečně přijímat.
Agentura Ochrany životního prostředí USA (EPA) zjistila, že denní dávka 325 mikrogramů koloidního stříbra je pro lidský organismus při hmotnosti 72 kg bezpečná. Pokud je v jedné lžičce (5 ml) koloidního stříbra (koncentrace 10 ppm) obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžeme bezpečně používat i 6 lžiček denně (3 lžičky při koncentraci 20 ppm), jestliže je naše hmotnost alespoň 72 kg. Jestliže dítě váží o polovinu méně, přiměřená dávka bude asi 3 lžičky denně (1,5 lžičky při koncentraci 20 ppm). K pročištění organismu je doporučeno projít 21ti denní kúru koloidním stříbrem.

Koloidní stříbro se také může aplikovat vstřikováním do nosu, kapáním do očí při zánětech a alergiích a potíráním, ev. stříkáním postižené kůže pořezáním, popálením, léčení bradavic, ekzémů, svědění, akné a pod. Koloidní stříbro zabraňuje infekci a urychluje hojení. Aplikace koloidního stříbra je bezbolestné.

Koloidní stříbro lze také např. používat jako deodorant v podpaží.

Nastříkáním koloidního stříbra na vyprané ponožky se miliardy nanočástic stříbra usušením „vklíží“ do tkaniny a působí tak proti pachům. Ponožky tak nepáchnou ani po delším nošení. Podobně si můžete upravit respirační roušky, čímž podstatně zvýšíte jejich účinnost proti virům.

Koloidní stříbro se používá rovněž pro úpravu a uchovávání pitné vody. Doporučuje se jedna čajová lžička na dva litry vody.

Koloidní stříbro je přírodní prvek, není toxické a nemá žádné vedlejší účinky při užívání jiných léčiv.

KONTRAINDIKACE! POZOR!!!! Nikdy neužívat při přecitlivělosti na metalické stříbro, alergie na stříbro.
VNITŘNĚ NEPOUŽÍVEJTE STŘÍBRO TRVALE NEBO DLOUHODOBĚ ANI PREVENTIVNĚ !


Doporučuji vedle koloidního stříbra (minimálně 20 min odstup) užívat křemelinu – Diatom na rozdíl od stříbra slouží dlouhodobě na celkovou detoxikaci těla, odparazitování a zároveň pro doplnění přírodního křemíku, vápníku, hořčíku a stopových prvků. Více o křemelině zde a zde.

Křemelinu Diatom můžete zakoupit v poradně Klatovská 118, Plzeň – po předchozí telefonické domluvě na 728 348 585.
Pokud chcete křemelinu poslat samostatně, obracejte se na internetový obchod www.club-vital.cz, zájemcům o stříbro křemelinu přibalím do balíku, uvedou-li to ve své objednávce. Cena je v balení: 350g za 357,– Kč, 800g za 583,– Kč 

3. Léčebné účinky koloidního stříbra

Při nachlazení, chřipce, kašli
Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Díky tomu získáváme větší imunitu proti infekcím. Lidé, kteří užívají koloidní stříbro jsou méně nemocní.

Při nadměrné tvorbě hlenu v organismu
Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organismu. Ukládá se v nosní dutině, na průduškách, v plících a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje velké ohrožení pro zdraví. Faktem zůstává, že odstranit tento hlen z organismu je velmi těžké. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organismus od hlenu. 

Při zažívacích problémech
Mnozí z nás trpí nepříjemnými zažívacími potížemi, např.: průjmy, problémy s trávením, nepříjemným zápachem z úst. Koloidní stříbro napomáhá trávení, neboť aktivuje trávící enzymy. Je také účinné při průjmech, protože ničí bakterie, které ho vyvolávají. Tím, že upravuje žaludeční činnost a odstraňuje zánětlivé stavy, způsobuje, že mizí nepříjemný zápach z úst.

Proti plísním
Plísně jsou v dnešní době velkým problémem. Choroboplodné houby, kvasinky a plísně nabourávají celý organismus. Zapříčiňují infekce vnitřních orgánů a vyvolávají kvasinkovou infekci (kandidózu), dále kožní plísně, plísně na dlaních, nohách, nehtech a u žen také poševní plísně. Často způsobují zvětšení a bolestivost mízních uzlin. Vědci již před mnoha lety prokázali neobvyklou účinnost koloidního stříbra při problémech s choroboplodnými houbami. Není snadné je léčit, ale při užívání stříbra jsou hubeny velmi rychle.

Na rány
Koloidní stříbro usnadňuje rychlé hojení ran na těle. Můžeme ho aplikovat na popáleniny, omrzliny, proleženiny a jiná poškození kůže. Stříbro zabíjí bakterie, které způsobují mokvání ran. Rovněž povzbuzuje organismus a urychluje regeneraci poškozené tkáně.

Lymeská borrelióza
Kožní borrelióza – první den dvojnásobná startovací dávka, červená skrna začne blednout (asi kolem 3. dne), pak snížit dávky a ještě užívejte 14 dní v tzv. udržovacích bezpečnostních dávkách. Nemoc způsobují spirochety Borrelia několika podtypů. Infekce se přenáší klíšťaty a bodavým hmyzem, které jsou nakažené od volně žijících drobných obratlovců – hlodavci, lesní zvěř, ptáci… Bakterie se rozmnožují v kůži a jsou krví a lymfou transportovány do dalších orgánů (může být napadena kterákoliv tkáň v organismu), zejména kůže, svaly, klouby, nervový systém, srdce, oko – 2. a 3.stadium vývoje nemoci. Zde je nutno k úspěšnému vyléčení ke k. stříbru přidat bylinné dreny, které umějí rozpouštět ložiska bakterií, jsou to cílené detoxikační programy MUDr. Josefa Jonáše – přípravky Joalis®. Pracují s nimi proškolení poradci: např. EAV, Oberon, Diacom, Metatron …- těmito přístroji změří stav organismu a podle výsledků měření vám stanoví další léčbu borreliózy. Také se osvědčil cílený program gemmoterapie a bylinné výluhy Mgr. Jarmily Podhorné doplněný štětkou lesní (druh bodláku) http://moje-kniha-stinu.blog.cz/…na-boreliozu 

Na nemoci zvířat
Pejskům se koloidní stříbro přidává do vody na pití, štěňatům, morčatům a králíčkům vstřikujeme opatrně koloidní stříbro do tlamičky injekční stříkačkou (samozřejmě bez jehly). Kočkám se přidá do mléka, nebo do stravy, můžete jim poprášit kožíšek, ony se pak olížou. Oběma se preventivním používáním koloidního stříbra zlepší zdravotní stav a poznáte to i na zdravější, hezčí srsti. Papouškům a jiným opeřencům dáváme koloidní stříbro taktéž do vody na pití, zbaví se tak i parazitů při čištění peří, navíc koloidní stříbro se může příznivě projevit i jako prevence proti ptačí chřipce u všech zvířat. Přidáním koloidního stříbra do akvárií se zlepší nejen kvalita vody, ale časem se projeví i na lepším zbarvení rybiček. Likvidací patogenů zabraňuje koloidní stříbro i nežádoucím pachům.

Rostliny
Koloidní stříbro lze úspěšně použít u rostlin, které jsou napadány parazity a plísněmi.

Přípravek budoucnosti
Současná medicína stojí před velkou výzvou. Objevují se nové nemoci, nové typy chřipky, plísní, nádorů, a také smrtící zápaly plic. Viry a bakterie samy mutují a stávají se odolnými proti lékům. Vůči těmto nebezpečím je naše dosavadní zbraň – antibiotika – čím dál tím častěji bezradná. Objevila se nutnost užívat znovu takové prvky jako např. koloidní stříbro. Viry rozhodně nemohou mutovat do stříbru odolné formy. Částice a ionty metalického stříbra rozpuštěné v čisté vodě působí jinak než antibiotika. Jako „stříbrné střely“ rychle splývají s bacily v organismu a ničí je. Současně se zvyšuje imunita organismu, dochází k přílivu energie a nových životních sil. Koloidní stříbro zlepšuje soustředění a zostřuje smysly. Proto je zvláště vhodné pro ty, kteří těžce pracují, jsou ohroženi infekcemi a současně jsou oslabeni všudypřítomným stresem.

Vylučování rtuti z těla
Amalganové plomby obsahují rtuť, která je toxická. Kdo jídal z kovových nádob či jedl ryby, jež byly zamořeny rtutí, zkrátka všichni jsme nyní ohrožování nebezpečnou rtutí. Pakliže užíváme koloidní stříbro, rtuť se na něj váže. Koloidní stříbro má schopnost rtuť neutralizovat a z těla vylučovat.
Stejně tak eliminuje škodlivé účinky chemtrailsu na náš organismus, který je z některých k tomuto účelu upravených letadel rozstřikován !!!

4. Jak působí koloidní stříbro

Koloidní stříbro se v těle dostává krví do buněk, během několika dní se tak dostává do všech tkání a začíná působit. Následně je po několika dnech vylučováno z těla přirozenou cestou ven. Při nemoci či detoxikaci se nesnažte vyléčit najednou vysokými dávkami koloidního stříbra. Můžete tím extrémně zatěžovat vyměšovací orgány (játra, ledviny, kůži, plíce a střeva) a navodit si tak pocit lehčí chřipky, bolesti hlavy, závratě, nevolnost, bolesti svalů a únavu organismu. Při léčbě koloidním stříbrem je taky důležité pít dostatek tekutin pro podporu vylučování, redukovat tuky a cukry, nenásilné procvičování těla.

Působení stopového množství stříbra má ochrannou povahu a posiluje imunitní systém. Koloidní roztoky minerálů mají 98% vstřebatelnost oproti 40–60% vstřebatelnosti u tablet.

Koloidní stříbro je bezpečné, netoxické, působí jako antibiotikum, zabíjí více než 650 patogenů, ničí houby a plísně, neshromažďuje se, nedráždí sliznici, nevytváří závislost, neobsahuje volné radikály.

• Čistí vodu • Působí protizánětlivě • Dezinfikuje • Je bioasimilační – proniká přímo do tkání • Nedráždí oči • Nereaguje s jinými léky • Posiluje imunitu organismu • Je bezbarvé • Je bez zápachu

Koloidní stříbro (dále jen KS) v těle člověka je vysoce negativní částicí (pojem VYSOCE NEGATIVNÍ znamená částice s ohromnou energií, která principem imploze regeneruje určitou dobu svůj náboj a částečně předává na ostatní částice), která v krvi a mimobuněčné tekutině, zabíjí z 98% bakterie, a 100% viry. To je fantastické, protože na viry nemá farmacie žádné „léky“. Ke 2 % bakterií, které nezabije úplně, se KS chová macešsky. Je důležité si uvědomit, že v dnešní době nejsou pro lidi až tak nebezpečné bakterie, ale viry. Při zabití jednoho jediného viru jakoukoliv chemií nebo zapperem viry okamžitě mutují. Pak už stejný způsob likvidace na ně nefunguje. Jediný neustále funkční mechanizmus, na které se viry a bakterie neumějí nastavit, je KS. Následuje popis mechaniky:
Vysoce negativně nabité malé částice KS se přitáhnou k pozitivně nabitým virům a baktériím. Viry a baktérie dýchají pomocí enzymů. Jakmile se viry a baktérie dostanou do kontaktu s KS, ztratí náboj, přestanou vytvářet enzymy, pomocí kterých dýchají a nastává problém. Do 20 vteřin se udusí mladé kolonie baktérií a do 2 minut staré vyvinuté baktérie. Po udušení virus přebere částečně negativní náboj a baktérie ztratí pozitivní náboj, pomocí kterého dýchá a tělo je může jako mrtvé konečně odstranit. Takto působí dle kvality KS v těle od jednoho dne do 7 dnů. Jakmile vypadne KS z koloidního stavu, tělo KS odstraní a člověk ho vymočí. Z chemického hlediska působí jako katalyzátor. To znamená, že jakmile stříbro zahubí patogen, tak během jeho rozkladu se opět uvolňuje do okolního prostředí a je schopno „zaútočit“ na další choroboplodný organismus. Oproti tomu antibiotika se pevně vážou s patogeny a na každý vyloučený patogen je spotřebována jedna částice antibiotika.

5. Od historie po současnost

Stáři Řekové jedli a pili ze stříbra, zrovna tak jako i mnohé jiné kultury celého světa. Pionýři divokého západu dávali stříbrný dolar do nádoby s mlékem, když chtěli, aby zůstalo čerstvé. Zvláště důležitá je možnost využití koloidního stříbra jako neškodného konzervačního prostředku pro zásoby vody – tyto nádoby ale musí být zároveň chráněny před světlem a nesmí být z kovu. Americká NASA používá stříbro pro udrženi jakosti vody pro kosmonauty. Stříbro se používá pro čištění vzduchu. Většina leteckých společnosti používají stříbrné filtry.

Řekové, Peršané i Římané v minulosti dokumentovali, jakou hodnotu má stříbro v léčení. Panovníci dávali přednost stříbrným nástrojům i nádobí před keramikou, aby zabránili znehodnocování potravin a současně posílili své zdraví konzumací stopového množství tohoto kovu.

Koloidní stříbro zažívá návrat – koncem 19. století a na začátku 20. století bylo velmi často předepisováno na mnoho nemocí.

Po dlouholetých výzkumech a s použitím nových technologií se veřejnost na celém světě opět vrací k přírodním léčebným účinkům stříbra.

6. Věda a výzkum

Zdravotnictví by mohlo využít v boji proti nebezpečným choroboplodným zárodkům prastarý lidový prostředek, který ostatně lidem pomáhal proti infekcím již před příchodem antibiotik. Jde o stříbro, které po několik tisíciletí provázela pověst přírodního léčiva.
Vědci i někteří lékaři, kteří znají chemické schopnosti tohoto kovu, nabízejí stříbro jako dostupný, bezpečný a účinný prostředek proti takovým metlám, jako jsou infekční onemocnění způsobená salmonelou či stafylokokem.
Stoupenci stříbra vynášejí jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám a virům. V lékařství se masti a zábaly založené na tomto kovu používají jako standardní léčba na popáleniny.

"Je výrazně účinnější v boji proti bakteriím než většina antibiotik, která jsou v lékárnách dostupná, stříbrný roztok je užitečná zbraň proti téměř všem patogenům způsobujícím otravu potravinami " říká o stříbru ředitel floridské farmaceutické společnosti Natural-Immunogenics Corp., která na trh léčiv dodává stříbrný roztok pod názvem Sovereign Silver. 

Podle některých pojednání zveřejněných na internetu roztok stříbra rychle vyřazuje specifický enzym, který umožňuje jednobuněčným patogenům metabolizování kyslíku, čímž vlastně nositele nemoci udusí. 

Látky, rozpuštěné koloidálním způsobem, jsou tak jemné částice, že se ve tkáních ani neusazují, ani neshromažďují, nýbrž neustále kmitají a jsou tudíž všem buňkám rychle a účinně k dispozici. “Poison Control Center" z “Environmental Protection Agency" klasifikoval koloidní stříbro jako netoxické. 

Po nasazení koloidního stříbra jsou usmrceny všechny patogenní mikroorganismy, a to i ty, které už se proti antibiotikům staly imunní. Farmakolog Ron Barnes. R Ph z Los Angeles vysvětluje: kontaktem s koloidním stříbrem se usmrtí mnoho druhů mikrobů, virů a plísní. Jejich další mutace už pak není možná. A přitom koloidní stříbro nepoškozuje ani enzymy kožních buněk, ani zdravé, lidskému tělu potřebné bakterie. 

7. Jak se vyrábí koloidní stříbro a jeho skladování

Koloidní stříbro se vyrábí pomocí speciální elektrolýzy z destilované vody zakoupené v lékárně. Po filtraci roztoku se koloidní stříbro skladuje ve sterilní tmavé skleněné nádobě při pokojové teplotě (ne v lednici), v dostatečné vzdálenosti od zdrojů magnetického pole (televize, mikrovlnná trouba, počítač…) v tmavém prostoru bez přístupu světla např. v lékárničce, ve skříni, spíž apod. Tím prodloužíte jeho trvanlivost. Koloid oxiduje pod vlivem světla na oxid stříbrný (změna barvy, hnědne) a to je látka, která již tělo lehce kontaminuje. Uchovávat mimo dosahu dětí.

Kvalitu a sytost koloidního stříbra si můžete ověřit pomocí laserového ukazovátka – laserový paprsek je nasvícením ve sklenici vidět jako červená fosforeskující čára. Čím silnější je tato čára, tím je i silnější koncentrace koloidního stříbra. Milióny stříbrných koloidních částic tak odrážejí laserový paprsek a ten je takto – na rozdíl od čisté vody viditelný.

Koloidní stříbro je čirá tekutina, jeho chuť je „kovová“.

8. Co je to Argyrie

V minulosti, kdy ještě stříbro nebylo ve farmacii používáno v koloidní formě, kdy medikamenty na bázi ryzího stříbra byly míchány ze stříbrného prášku a tudíž částice stříbra byly moc velké, byly navíc podávány ve velkém množství a byly i účinné, ovšem na úkor občasného zdravotního rizika Argýrie. Argýrie se projevuje zešednutím kůže. Není znám jediný případ Argýrie použitím i velkého množství koloidního stříbra. Argýrie je tudíž velmi vzácné onemocnění známé jen vzácně ze stříbrných dolů, užívání stříbrných solí, vdechování stříbrného prachu a to po velmi dlouhou dobu.

Koloidní stříbro používají milióny lidí na celém světě.

Koloidní stříbro – na co vše se dá použít k léčení:
1. Koloidní stříbro se evidentně podílí na dozrávání T-buňek, jedné z nejdůležitějších složek imunitního systému. Mimo to koluje v krevním oběhu, což je zvlášť významné pro jeho doplnění, kde při kontaktu umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, houby a plísně. Tím samozřejmě ulehčuje práci imunitnímu systému. Dále koloidní stříbro vykazuje i určitou antioxidační aktivitu.
Koloidní stříbro likviduje pouze jednobuněčné organismy, nikoli vícebuněčné parazity, i když ani k těm se nechová přátelsky. Naštěstí pro nás je jednobuněčných mikrobů víc než 97% všech druhů. Patří k nim původci 670 klasifikovaných chorob podle seznamu Světové zdravotnické organizace: z dlouhého seznamu jmenujeme za bakterie koky, enterokoky, mikrokoky, streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, meningokoky, bakteriodae, neiserie, helicobacter pylori, klostritida, Escherichia coli a další koliformy, salmonely, Bacilus aurelus a další bacily, za viry HIV, herpetoviry, chřipkové viry a další, za houby a plísně kandidy, giardie, trychomony a jiné.
Koloidní stříbro má další příjemnou vlastnost, je chemicky neutrální v chování ke všem tekutinám a léčivům včetně antibiotik. Nemá však logické opodstatnění užívat antibiotika společně se stříbrem.
Dále nedráždí zažívací ústrojí, což znamená, že koloidní stříbro mohou bez obav užívat osoby trpící akutním překyselením žaludku, pálením žáhy, kolikou a dalšími zažívacími problémy.

Výzkumy s koloidním stříbrem ukázaly, že většina bakterií a virů nedokáže proti němu vyvinout sebeobranný mechanismus. Aplikace koloidního stříbra v oficiální medicíně v Evropě a USA v letech 1933 až 1939 jako primárního léku u vybraných diagnóz – tedy ještě před vynálezem antibiotik:

  • akné -artróza -svědění
  • gastritida -popáleniny -diabetes
  • kolitida -cystitida -ekzémy
  • žaludeční vředy -plíseň ve střevech -revmatizmus
  • zánět nosních dutin -dermatitidita -zápal plic
  • lupenka -infekční průjem -zánět rohovky
  • opar prostý -kožní plísně -zánět středního ucha
  • opar pásový -hyperplazie prostaty -zánět víček
  • zahlenění nosních dutin -chřipka -zánět slinivky

Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organizmu. Hlen se ukládá v nosní dutině, na průduškách, v plicích a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje ohrožení zdraví. Tento hlen je obtížné z organizmu odstranit. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organizmus od hlenu.

Lze provádět výplachy pochvy nebo provádět desinfekci konečníku. Dále lze provádět výtěry ušních otvorů.

Zevní potírání akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a řezných ran, místa bodnutí hmyzem a zejména místa zasažená plísněmi. Koloidní stříbro patří mezi nejúčinnější prostředek proti celkovému zaplísnění organismu, zejména trávicího traktu. Kombinace klystýru a pití koloidního stříbra dokáže zásadně ulehčit lidskému organismu deptaného zaplísněním.

Koloidním stříbrem můžeme desinfikovat třeba na cestách pití přidáním pár kapek do tekutiny nebo do domácích konzerv či zavařenin.

U domácích zvířat rovněž můžeme potírat rány a vyrážky, také můžeme desinfikovat hračky nebo nádobí.

I domácí květiny, zejména když jsou zasaženy nákazou nebo parazity můžeme postříkat koloidním stříbrem. Zkuste přidat pár kapek do zálivky květin a uvidíte, že vydrží déle svěží.

Zdroj: Aurum Health Products Velká Británie 

Historie léčby stříbrem:

Antimikrobiální vlastnosti stříbra zaznamenala již staroindická medicína. K využití stříbra jako antimikrobiálního prostředku ve větší míře došlo teprve v čase Římského impéria. Všechny patricijské domy uchovávaly poživatiny ve stříbrných nádobách a do mléka a tekutin se ukládaly stříbrné mince. Tento zvyk se uchoval i ve středověku. Užívání stříbrných příborů a stříbrného nádobí bylo samozřejmostí. I nádoby na svěcenou vodu v kostelech byly ze stříbra, voda v nich byla prakticky sterilizována. Nejlepší érou koloidního stříbra bylo období mezi světovými válkami. Stříbro se užívalo jako prvotní medikace k léčbě přenosných chorob a užívalo se ústně i nitrožilně. Ale v průběhu druhé světové války se na trhu objevily sulfonamidy a pak antibiotika. Tedy léčiva na stejné nemoci, ale levnější s výhodou snadného skladování ve formě kapslí a později tablet.

V neprospěch koloidního stříbra sehrála roli ještě jedna skutečnost a to že v průběhu šedesátých let minulého století se začal důsledně a v mezinárodním měřítku prosazovat princip, že přírodní látky v naprosto čisté podobě nesmí být patentovány jako léčiva. To znamenalo, že na jejich vývoj, výrobu a prodej nemůže vzniknout nikomu výlučné právo. Tato okolnost také způsobila přechod z používání stříbra na používání antibiotik, a tak vlastně to byl symbolický přechod od léčení k velkému byznysu.

V roce 1993 v podstatě únik informací o vybavení kosmonautů způsobil zájem o koloidní stříbro. Veřejně vyšlo najevo, že jak američtí, tak i ruští kosmonauti, tedy osoby, jejichž zdravotnímu stavu je věnována krajní péče, odlétají do vesmíru se zásobami koloidního stříbra, určeného pro širokospektrální zdravotní i hygienické použití.

V roce 1997 byla zveřejněna zpráva, že hlavní lékař amerického ministerstva obrany pověřil speciální tým expertů zjistit nejúčinnější antivirové, antibakteriální a antiseptické látky, která by mohla být rychle k dispozici pro válečné operace – vítězem se stalo koloidní stříbro.
 

Vynořují se lékařské důkazy, že evropská superbakterie E. coli byla vyrobena bioinženýrsky, aby zabíjela lidi

Hra s obviňováním zeleniny nadále pokračuje v celé EU, kde superodolný kmen e. coli postihuje pacienty a plní nemocnice v Německu, ale naprosto nikdo nemluví o tom, jakým kouzlem se e. coli mohla stát odolnou vůči osmi různým třídám antibiotk a pak se náhle objevit v potravinách.

e-coli

Tato variace E. coli patří do kmene O104, a kmeny O104 nejsou normálně téměř nikdy odolné vůči antibiotikům. Aby získaly tuto odolnost, musejí být opakovaně vystavovány antibiotikům, aby na ně byl vyvíjen „mutační nátlak“, který je donutí k úplné odolnosti proti lékům.
Jste-li zvědavi na původ takového kmene, musíte především sledovat, jak probíhala inženýrská změna e. coli a dosti přesně determinovat, kterým antibiotikům byla baktérie vystavena během svého vývoje. A tento krok byl učiněn (viz níže), a když se podíváte na genetické dekódování tohoto kmene O104, který nyní ohrožuje konzumenty potravy po celé EU, objeví se fascinující obraz, jak muselo dojít k jejímu vzniku.
Genetický kód odhaluje historii kmene
Když vědci v německé Institutu Roberta Kocha dekódovali genetickou stavbu kmene O104, zjistili, že je odolný všem následujícím antibiotikům a jejich kombinacím:
• penicillins
• tetracycline
• nalidixic acid
• trimethoprim-sulfamethoxazol
• cephalosporins
• amoxicillin / clavulanic acid
• piperacillin-sulbactam
• piperacillin-tazobactam

Navíc tento kmen O104 má schopnost produkovat speciální enzymy, které mu dodávají to, co by se dalo nazvat „bakteriální superschopnosti“, technicky známé jak ESBL.
„Extended-Spcectrum Beta-Lactamases (ESBL) jsou enzymy, které mohou být produkovány baktérií a učinit je odolnou vůči cefalosporinům, jako ceufuroxim, cetofaxim a ceftazidim – to jsou nejužívanější antibiotika v mnoha nemocnicích“, vysvětluje Agentura ochrany zdraví v UK.
K tomu má tento kmen O104 navíc dva geny – TEM-1 a CTX-M-15, před nimiž se „chvějí lékaři již od 90. let,“ jak píše The Guardian. Proč se lékaři před nimi chvějí? Protože jsou tak smrtelné, že u mnoha jimi nakažených lidí dojde ke kritickému selhání orgánů a oni prostě zemřou.
Jak se bioinženýrsky vyrábí superbaktérie
Jak tedy přesně dojde k tomu, že vznikne kmen baktérií odolný vice než tuctu antibiotik v osmi různých kategoriích léků, obsahující dvě smrtelné mutace genů plus schopnosti enzymu ESBL? Je skutečně jenom jeden způsob, jakým se to může stát (a jeden jediný) musíte vystavit tento kmen e. coli všem osmi třídám antibiotických léků. Obvykle se to nedělá najednou, samozřejmě: nejprve ji vystavíte penicilínu a vezmete přeživší colonie, které jsou odolné penicilínu. Pak je dále vystavíte tetracyklinu. Přeživší kolonie jsou nyní odolné jak penicilínu, tak tetracyklínu. Pak je vystavíte sulfaléku a posbíráte přeživší kolini, a tak dále. Je to proces genetické selekce, prováděný v laboratoři, za účelem požadovaného výsledku. Takto vznikají některé biozbraně vyráběné americkou armádou ve Ft. Detrick, Maryland.
I když skutečný proces je trochu složitější, závěrem je, že vytvoření kmene bakterie e. coli, který je odolný osmi třídám antibiotik, vyžaduje opakované a vytrvalé vystavování těmto antibiotikům. Je sktuečně nemožné si představit, jak by k tomu mohlo dojít samo od sebe v přírodním světě. Například, kdyby tato baktérie pocházela z jídla (jak nám tvrdí), kde potom získala všechny tyto odolnosti vůči antibiotikům, když je faktem, že na zeleninu se antibiotika nepoužívají?
Když vezmeme v úvahu genetické důkazy, které nyní stojí před námi, je těžké si představit, jak by se toto mohlo odehrát „divoce“. Zatímco resistence na jedno antibiotikum je běžná, vytvoření kmene a. coli odolného osmi různým třídám antibiotik – v kombinacích – prostě popírá zákony genetické permutace a kombinace v přírodě. Jednoduše řečenu, tato superbaktérie e. coli nemohla vzniknout přirozeně. A zbývá tedy jediné vysvětlení, odkud může pocházet: z laboratoře.
Kmen byl vytvořen uměle a pak vypuštěn do světa
Důkazy nyní ukazují na to, že tento smrtící kmen e. coli byl uměle vytvořen a pak buď uměle vypuštěn do potravin, anebo nějak unikl z laboratoře a vstoupil do potravin sám. Pokud nesouhlasíte s tímto závěrem, a to klidně můžete, pak musíte najít vysvětlení, jak se tato oktobiotická baktérie (imunní vůči 8 druhům antibiotik) vyvinula sama od sebe …
A tento závěr je ještě děsivější nežli „bioinženýrské“ vysvětlení, protože by znamenalo, že oktobiotické baktérie se prostě mohou objevit kdekoliv kdykoliv bez příčiny. Můj závěr dává lepší smysl: Tento kmen e. coli byl téměř jistě vytvořen uměle a pak vypuštěn do potravin se specifickým cílem. Jaký cíl by to mohl být? Zdá se mi, že je to evidentní. Současně tu působí problém, reakce a řešení. Nejprve způsobit PROBLÉM (smrtící kmen e. coli v potravinách). Pak počkat na veřejnou REAKCI (obrovské pozdvižení, protože lidé jsou terorizování e. coli). Jako odpověď na to přijde žádoucí ŘEŠENÏ (totální kontrola nad globální zásobou potravin a postavení mimo zákon syrové potravy, syrového mléka a syrové zeleniny).
A o tom to celé je, samozřejmě. FDA (Americký úřad pro potraviny a léky) se spolehl na stejný jev v USA, když prosazoval svůj nedávnyý „Zákon o modernizaci bezpečnosti potravin“, který v podstatě staví mimo zákon malé rodinné organické farmy, pokud nelížou holínky regulátorů FDA. FDA byl schopen zničit svobodu farmářství v Americe tím, že zahrál na strunu široce rozšířeného strachu, který následoval po vypuknutí nákazy e. coli v amerických potravinách. Když se lidé bojí, samozřejmě, není obtížné přimět je, aby souhlasili s téměř každým stupněm regulační tyranie. A způsobit, aby se lidé báli svého jídla, je velmi snadné … stačí několik tiskových prohlášení vlády poslaných e-mailem mainsteramovým médiím a je to.

Nejprve zakážeme přírodní medicínu, potom zaútočíme na potraviny
Uvědomte si , že toto vše se děje vzápětí poté, co EU zakázala léčivé rostliny a potravní doplňky – zákaz, který staví mimo zákon nutriční terapie, které pomáhají udržet lidi zdravé a bez nemocí. Nyní, když jsou tyto byliny a dpolňky zakázány, dalším krokem je způsobit, aby lidé měli strach z čerstvé potravy. To proto, že čerstvá zelenina je léčivá, a dokud má veřejnost právo koupit si čerstvou zeleninu, může vždy zabránit nemoci.
Ale pokud můžete způsobit, aby se lidé BÁLI čerstvé zeleniny – nebo postavit ji vůbec mimo zákon – pak můžete donutit veškerou populaci, aby žila z mrtvé stravy a předzpracované stravy, která podporuje degenerativní nemoci, a tak posílit postavení mocných farmaceutických společností.

To vše je součástí stejného plánu, jak vidíte: udržet lidi v nemocech, odepřít jim přístup k léčivým bylinám a doplňkům, a pak využít jejich utrpení prostřednictvím globálních farmaceutických kartelů. Geneticky modifikované potraviny hrají samozřejmě podobnou roli: jsou vytvořeny k tomu, aby kontaminovaly naše potraviny genetickým kódem, který způsob širocerozšířenou neplodnost mezi lidstvem. A ti, kteří ještě budou schopni se rozmnožovat i po vystavení GMO, budou natolik trpět degenerativními nemocemi, že jejich „léčba“ opět bude obohacovat lékové společnosti.
Vzpomínáte si, která země byla nedávno postižena hrozbou e. coli? Španělsko. Proč Španělsko? Vzpomeňte si na uniklé zprávy z Wikilieaks, které odhalily, že Španělsko odolalo zavedení GMO do svého zemědělského systému, i když mu americká vláda skrytě vyhrožuje politickou odvetou za jeho odpor. Falešné obvinění Španělska z rozšíření e. coli je pravděpodobně onou pomstou za španělskou neochotu naskočit do geneticky modifikovaného vagónu.
To je příběh, který stojí za ekonomickým zničením španělských rolníků pěstujících zeleninu. Je to jedna ze zápletek, které probíhají ve schématu událostí kolem e. coli.
Potraviny jako válečná zbraň vytvořená Big Pharmou
Mimochodem, nejpravděpodob­nějším vysvětlením, kde byl vyvinut tento kmen e. coli, je, že farmaceutičtí giganti ho vytvořili ve svých vlastních laboratořích. Kdo jiný má přístup k veškerým antibiotikům a vybavení potřebnému k vytvoření cílených mutací potenciálně tisíců kolonií e. coli? Lékové společnosti mají jedinečné postavení k tomu, jak provést tuto akci a mít z ní prospěch. Jinými slovy, mají jak prostředky, tak motivaci, aby se angažovaly speciálně v podobných akcích.

Mimo lékové společnosti jsou tu snad i regulátoři infekčních nemocí, kteří mají podobnou laboratorní kapacitu. Například CDC by to pravděpodobně mohla také provést, kdyby skutečně chtěla. Důkaz, že někdo bioinženýrsky vytvořil tento kmen e. coli, je zapsán přímo v DNA baktérie, Je to lékařský soudní důkaz, a to, co odhaluje, nelze popřít. Tento kmen prošel opakovanými a dlouhodobými vystaveními osmi různým třídám antibiotik, a pak se nějakým způsobem objevil v potravinách. Jak jinak je toto možno provést, než důkladně naplánovaným schématem provedeným grázlovskými vědci? Není možno, aby vznikla „spontánní mutace“ v kmeni tak, aby byl odolný nejvyšším osmi třídám značkových antibiotických léků, které jsou dnes prodávány Big Pharmou. Takové mutace musí být záměrné.
Jestliže nesouhlasíte s tímto tvrzením, pak to znamená, že říkáte NE, nebylo to uděláno záměrně … stalo se to náhodou! Což je, jak znovu říkám, ještě děsivější!
Protože to znamená, že antibiotická kontaminace našeho světa je na tak extrémním stupni, že kmen e. coli může být v přírodě nasycen osmi různými druhy antibiotik natolik, že se přirozeně vyvine ve smrtící superbaktérii. Pokud tomu lidé věří, tak je to ještě děsivější teorie než bioinženýrské vysvětlení!
Začala nová éra: Biologické zbraně v naší stravě
Ale v obou případech – nezáleží na tom, čemu věříte – je prostou pravdou, že svět nyní čelí nové éře globálních kmenů superbaktérií, které nelze léčit žádnými známými léky. Samozřejmě mohou být snadno zabity koloidním stříbrem, což je právě důvod, proč v posledních letech FDA a světoví regulátoři zdraví zuřivě napadali společnosti vyrábějící koloidní stříbro. Nemohou dopustit, aby veřejnost měla v rukou přírodní antibiotikum, které skutečně funguje. To by zničilo celý jejich záměr, aby všichni lidé byli nemocní.

Ve skutečnosti tyto kmeny e. coli mohou být snadno léčeny kombinací přírodních plnospektrálních antibiotik z rostlin jako je česnek, zázvor, cibule a léčivé rostliny. Navíc probiotika mohou pomoci vyrovnat flóru trávicího systému a „vytěsnit“ smrtící e. coli, která by mohla být současně přítomna. Zdravý imunitní systém a dobře fungující trávicí trakt může zvítězit nad infekcí superbakterie e. coli, ale je tady ještě jedna věc, o které lékařská komunita nechce, abyste věděli. Dávají absolutní přednost tomu, abyste zůstali bezmocnou obětí ležící v nemocnici a čekající na smrt, bez jakýchkoli možných vyhlídek. Přesně to je „moderní medicína“. Způsobují problémy a prohlašují, že je léčí, a pak vás nedokážou léčit ničím, co by skutečně fungovalo. Téměř všem úmrtím, která se dnes přičítají propuknutí e. coli, se dá snadno a lehce zabránit. Jsou to úmrtí z nevědomosti. Ale ještě spíše to mohou být také úmrtí na novou éru biologických zbraní v potravě, vypuštěných buď skupinou šílených vědců, anebo systémovou institucí, která vyhlásila válku lidské populaci. Nemoc = byznis = zisky.
Zdroj, CZ preklad: http://orgo-net.blogspot.com/
 

Vaše dopisy – uživatelů koloidního stříbra

Dobrý den a mnoho zdraví do nového roku,
teď koukám na zprávy a v duchu se směji. Ukazují tam vynález univerzity v Liberci, která vyzkoumala, že kationy stříbra ničí plísně a jiné „neplechy“. Nechali si to celosvětově patentovat. Já to koloidní stříbro používám snad na všechno. Dokonce je dobré i přidat dvě tři kapky do hovězí polívky nebo vůbec vaření hov. masa. /pěkně změkne/. Hojí neuvěřitelně cokoliv. Začne mě bolet v krku a do dvou dnů je všechno pryč. Kdo mě zná, nestačí se divit. Každý měsíc jsem byla na hromadě. Teď jsem fit a nachlazení neznám. Nic se mě „nechytá“. Nemohu si to vynachválit. Zdravím Stanislava

Dobrý den,
dovolím si Vám popřát hodně spokojených lidí, kterým pomůžete s vyřešením jejich problémů. Pokaždé, když vidím kocourka spokojeně baštit, myslím na Vaši pomoc.
Kocourek měl zánět celé ústní dutiny, nemohl jíst a při snaze něco sníst začal plakat a utekl se schovat. Veterinář řekl, že není ošetřitelný a nabídl uspání. To jsem odmítla a odvezla si zpět domů. Stav zůstával stejný, jen jsem se snažila krmit něčím, co by byl schopen sníst bez nutnosti kousat.
Pak jsem se doslechla o koloidním stříbru, na netu vyhledala Vaše stránky a po dohodě objednala dávku koloidního stříbra. Protože nebylo možné mu do tlamičky dostat nic kapátkem, nakapala jsem vždy na jídlo v mističce, a to v pohodě jedl. Po několika dnech dnech jedl stále lépe, začal si opět hrát s ostatními kočinami. Teď přibývá na váze, chroustá i granule a spokojeně užívá života. Nedávno jsem četla na netu, že EU zakázala výrobu koloidního stříbra. Potom dorazily zprávy, že nejsou antibiotika a dnes ráno jsem se dozvěděla novinku z rozhlasu, že vědci objevili, jak ze stříbra získat léky s účinky antibiotik. Ale že to jsou šikulové !!!!
Přeji všem spokojený rok bez nemocí a na koloidní stříbro nedám dopustit, mám díky jemu zdravého milovaného kocourka a vím, že pokud bych měla nějaké potíže mám dostupný lék na dosah.
Ludmila Šmídová tel.606 942 343 – na dotazy všem ráda odpovím
 

Odpovědi na Vaše dotazy:

Dobrý den, paní Bufková, ráda bych Vás poprosila o radu. Mám časté, opakované záněty močových cest, v minulosti to byly záněty ledvin, dnes je mi 42 let, se potíže soustřeďují na moč. měchýř. Příčina je ve Vaší psychice, potřebujete terapie a absolvovat nějaký terapeutický kurz, abyste mohla na sobě pracovat i sama, pochopit, co se děje, vyřešit své vztahy i vztah sama k sobě a své strachy. Bez změny Vašeho myšlení a prožívání se není možné trvale uzdravit žádným prostředkem, ani silnější koncentrací stříbra. Stále utíkáte před svými problémy. Stříbro a další věci vám pomohou doladit zdraví, aby se tělo mohlo vzpamatovat z té psychické zátěže. Ne však trvale uzdravit. Najděte si dobrého terapeuta, který umí pracovat i s energiemi. Pokud ho nenajdete ve Vašem bydlišti, můžeme spolu pracovat po Skype – terapie, je to nabídka, více informací o mých terapiích se dočtete na web. stránkách

V minulosti jsem užívala mj. koloidní stříbro, které mi podle mého názoru pomohlo, tzn. být cca rok bez potíží. Velmi se mi tenkrát ulevilo a myslela jsem, že mám vyhráno. Bohužel i přes preventivní užívání Ag se potíže znovu objevily. Používala jsem Ag100, které se prodává v lékárně, od britského výrobce.Asi 2–3 víčka denně. Prosím Vás o Váš názor, Ag teď asi rok už neužívám, od vánoc mám už 3. ATB, ale po dobrání se necítím vůbec dobře, nepříjemné pocity v moč. trubici trvají a mám za to, že nic vlastně vyléčeno není. Neměla bych užívat silnější koncentraci Ag? Není Ag z lékány slabé, protože není čerstvě vyrobené? Moc Vám děkuji za Váš čas a radu. Stříbro bych si u Vás objednala. Ale stříbro Váš problém nevyřeší, samo se nic nestane, také sama musíte něco udělat pro sebe , začněte se učit mít samu sebe ráda. Je třeba také zjistit v terapii příčinu Vašich potíží. S pozdravem, Renata

 

Dobrý den,
Co byste mi prosím doporučila na alergii na prach, kdy mám neustále oteklou nosní sliznici, neustále smrkám a těžko se mi dýchá? (už několik let).
Pokud by to bylo koloidní stříbro tak vážím 65kg a je mi 25 let (mohla byste kdyžtak uvést i dávkování) ,popř. bych ho od Vás zakoupil a vyzkoušel.
Děkuji Míra
Míro,
žádný z těchto prostředků Vám nemůže vyléčit trvale alergii, jen budou neustále dokola zmírňovat projevy alergie se střídavými úspěchy a neúspěchy, dokud neobjevíte příčinu své alergie a až provedete z tohoto pochopení změnu myšlení a prožívání, začne samouzdravovací proces, který můžete těmito prostředky podpořit a urychlit.

Co tedy chcete – léčit se nebo být trvale zdráv?

Pokud jste se rozhodl pro zdraví, vyhledejte si dobrého terapeta, 3 sezení Vám dokážou pomoci, když budete spolupracovat.
Lze terapie provést i po Skype.
Hezké dny Olga Bufková


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě