Shamballa 3110

Ukončením jedné etapy vývoje lidstva dle mayského kalendáře máme před sebou 2 duchovní cesty. Tu starou s reiki systémy, energiemi a duchovní učení pro 3. dimenzi a další nebo jít novou duchovní cestou – přímou cestou k sobě, bez oklik.
Shamballa = převaděčem na novou duchovní cestu. Obsahuje učení o Já jsem, které je součástí nové energetické základny planety Země.

Zasvěcení do Shambally 3110 – slouží jen jako rozšiřující systém základní Shambally. 

Toto zasvěcení není nutné absolvovat před příjmem zasvěcení Shamballa 12D.

Shamballa 3110 je označovaná jako multispektrální systém, ve smyslu energetických pásem a energetických „paprsků“, které jsou (na rozdíl od Shambally 2002) odlišné tvarem i počtem. Energetické paprsky jsou z kvantového hlediska širší a hustší oproti Shamballe 2002.

Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit frekvenci kmitů (vibrací). Stejně jako u všech vysokovibračních energií se i zde zasvěcuje na dálku – a k linii obdržíte certifikát.
Zájemce o zasvěcení do Shambally 3110 musí být již mistrem-učitelem. V každém případě by bylo nejlépe, kdyby byl mistrem-učitelem v těchto liniích: Shamballa 1024 nebo Základní transformační systém Shambally, Shamballa 2002.

Počet zasvěcení: 1
Cena: 1 500 Kč, na dálku 1.000 Kč
Zasvěcení na dálku: informujte se u mne o jeho podmínkách.


Shamballa


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě