Shamballa 2002

Ukončením jedné etapy vývoje lidstva dle mayského kalendáře máme před sebou 2 duchovní cesty. Tu starou s reiki systémy, energiemi a duchovní učení pro 3. dimenzi a další nebo jít novou duchovní cestou – přímou cestou k sobě, bez oklik.
Shamballa = převaděčem na novou duchovní cestu. Obsahuje učení o Já jsem, které je součástí nové energetické základny planety Země.

Zasvěcení do Shambally 2002 – slouží jen jako rozšiřující systém základní Shambally. 

Toto zasvěcení není nutné absolvovat před příjmem zasvěcení Shamballa 12D.

Shamballa 2002 volně navazuje jako 5.stupeň na předchozí 4.stupeň Shambally 1024.
Shamballa 2002 znamená, že k 1024 symbolům se v 5.stupni přidává ještě dalších 978 symbolů. Zasvěcuje se ve vyšších vibracích než bylo u stupňů předešlých.

Zasvěcením do 5.stupně jsme ještě blíž nejen k vlastnímu uzdravení a prosvětlení všech těl, ale i k úspěšnému léčení všech nemocí a různých karmických bloků. S 5.stupněm se léčí ještě lépe. Více očišťuje, přelaďuje vaši duši na vyšší úroveň poznání a umožňuje rychlejší duchovní a duševní růst. Léčení je rychlejší, pružnější, její energie je ostřejší a výraznější.

Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se mistrům předávají pouze jedním zasvěcením jako doplněk k Shamballe 1024. Během zasvěcení se otevírá třetí oko, pročišťuje srdeční čakra a aktivuje hadí síla.

Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší kmitočty. 

V roce 2006 ji channeloval Mgr. Zbyněk Kostrhun.
 

Počet zasvěcení: 1
Cena: 1 500 Kč, na dálku 1.000 Kč
Zasvěcení na dálku: informujte se u mne o jeho podmínkách.


Shamballa


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě