Plutarris

Plutarris

Šestá energie základního systému.

Plutarris je velmi specifická a náročná energie. Jde nekompromisně do jádra problému a působí na těch nejhlubších úrovních. Je vhodná k léčbě lidi, kteří mají těžší psychické problémy – děti, které jsou nezvladatelné (neustále křičí, perou se, trpí záchvaty vzteku, ubližují druhým dětem či zvířatům apod.) a je vhodná k léčbě pro všechny, kteří mají sklony k násilným činům, sklony k spáchání vraždy a nebo sebevraždy.

Energie je vhodná k léčení nezvladatelných dětí, které mají tendence zapojovat se do dětských gangů nebo jsou hyperaktivní, hulvátské, neposlušné.

Léčí boj ve vztazích, léčí žárlivost a krutost vůči druhým lidem i zvířatům, sklony k útokům na druhé (otevřené i skryté).

Léčí sexuální úchylky a deviace (obtěžování a to v jakékoliv formě a podobě, masochismus, sadismus, pedofílie, zoofílie, voyerismus, frotérismus, dendrofílie atd. ) i sklony k dalším kriminálním činům včetně sebevraždy i k spáchání vraždy.

Léčí těžké fyzické, psychické i mentální poruchy.

Zvláštní kapitolou léčení je u Plutarrisu řešení problémů s magiií, ať se jmenuje, jak chce a to v jakémkoliv minulém nebo současném životě. Plutarris odvádí všechny duše, ať už zbloudilé, diskarnáty a separáty tam, kam nemohli nebo nechtěli odejít.

Energie je přiřazena k šesté čakře.

Pro svou schopnost jít do podstaty problému je Plutarris velmi vhodný pro terapeutickou práci nejen v psychologii a psychiatrii.

Podmínka: Druhý stupeň je dobré provázat s druhým stupněm Krristalisu, ale není to nutné.

Zasvěcení probíhá ve 4 stupních, z nichž poslední je mistrovský, kdy se adept sám stává mistrem a může tuto energii předávat dál. Nicméně, pro svou povahu je potřeba pro zasvěcení mnohem delší dobu, než u ostatních.

Po zasvěcení do 1. stupně energie Plutarris je možné léčit:

  • žárlivost
  • majetnické sklony vůči lidem
  • sklony k podezírání a sledování blízkého člověka
  • sklony k manipulaci
  • agresi obrácenou k sobě (sebepoškozování) i ke druhým
  • dogmatické trvání na své pravdě (jen moje pravda a žádná jiná)

CENA:

Plutarris: 1.klíč 1 200,–Kč, 2.klíč 1 400,–Kč, 3.klíč 1 800,–Kč, 4.klíč-mistrovský 2 200,–Kč


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě