5. Neutraliss

Neutraliss

Pátá energie rozšířeného systému

Tato energie je vhodná pro práci léčitelů, psychiatrů, psychologů, lidí pracujících s Reiki, kineziologií a rodinnými konstelacemi.

Neutralizuje uskladněnou bolest, energetické bloky, které jsme si vytvořili sami nebo nám byly vytvořeny rodiči a blízkými. Někdy stačí jedno slovo, které nás poznamená na celý život. Mnozí z nás jsou velice citliví na verbální projev a tak si bloky vytváříme lehce. Stačí nám říci, že jsme tlustí a je tady bulímie nebo anorexie.

Energie Neutrralis neutralizuje emoční bloky – neschopnost mít cit nebo vztah k lidem, neschopnost brečet, ulevuje od psychické bolesti, odstraňuje problémy s komunikací atd. Touto energií se dají vyléčit nemoci tipu: akné, artritida, hyperaktivita dětí, zápach z úst, neutralizuje jakékoliv pocity viny, nelibost, staré křivdy a špatné nálady, neutralizuje tzv.zlomené srdce, energie neutralizuje bloky, které zapříčiňují problémy s průduškami, zápalem plic, poruchy krevního oběhu, a všechny problémy spojené s horní částí zad, s rameny a rakovinou prsu.

V případě, že trpíte fobiemi, tak Neutrralis je ta prává energie na vyřešení vašeho problému. Neutralizuje fobie ze zvířat, strach z uzavřených a otevřených prostoru, strach z lidí /sociální fobie, agorafobie/, strach z lékaře nebo zubaře, fobie z nemocí, fobie z domácího násilí. Neutrralis působí na neutralizaci přírodních jedů, a to u otravy z jedů rostlin a stromů, hadího a pavoučího uštknutí, píchnutí polétavého hmyzu, neutralizuje působení chemických prostředků na úklid a umývání nádobí, insekticidy, různé chemické postřiky používané v přírodě člověkem. Tato energie je velice vhodná pro neutralizaci vlivu škodlivých spadů z továren, které způsobují různá onemocnění dýchacích cest, astma a problémy s čichovým orgánem. Energie je vhodná na neutralizaci škodlivých vlivů z dlouhodobého užívání prášků, předepsaných lékařem. Zejména u léků, které po dlouhodobém požívání poškozují játra, ledviny a srdce. Neutralizuje dlouhodobé nadužívání cigaret a alkoholu , neutralizuje vliv opiátů, neuroleptik, halucinogenů a drog.

Energie také neutralizuje všechny druhy abstinenčních příznaků. Neutralizuje všechny látky, které poškozují mozek. Neutrralis pomáhá při zasažení dýchacího ústrojí chemickou látkou. Neutrralis pomáhá neutralizovat alergie způsobené pracím práškem, alergie způsobené kontaktem s umělými látkami a náhražkami za přírodní materiály, neutralizuje atropin a dlouhodobé požívání umělých steroidů, alergii na nikl nebo neutralizuje atopický ekzém.

Podmínka: Venarris, Neurralis a Atomiss na 3. stupni je podmínkou pro zasvěcení do mistrovského stupně této energie.

Tato energie je čtyř stupňová, což znamená, že musíte absolvovat všechny stupně, abyste se mohli stát mistry této energie.

CENA:

Neutraliss: 1.klíč 800,–Kč, 2.klíč 1 000,–Kč, 3.klíč 1 200,–Kč, 4.klíč-mistrovský 1 500,–Kč


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě