4. Lunariss

Lunariss

Čtvrtá energie rozšířeného systému

Lunariss je energie velmi úzce spjatá s ženskou energií v člověku. Pomáhá nám přijmout vnitřní ženu v nás a to se netýká jen žen, ale i mužů, protože právě oni mají často problém přijmout vnitřní ženu v sobě. Nepřijetí ženy v sobě (u obou pohlaví) pak způsobuje hodně problémů ve vztazích. U žen pak Lunarris napomáhá při vyrovnání se a přijmutí mateřství jako takového, přijmutí těhotenství jako přirozené ženské role a tím napomáhá předcházet rizikovým těhotenstvím, či zlepšovat je, pokud už problémy nastaly. Lunarris také léčí porodní i poporodní traumata u rodiček.

Dále pomáhá léčit vše, co je spojené s emocemi: dlouhodobá traumata (v rodině, ve školce, škole, na pracovišti či v jiných kolektivech), náhlé traumata (silný šok, nemoc, smrt), traumata vycházející nešťastných lásek a nezpracování, potlačování či dokonce uzavření před emočním přijímáním i projevem (příčinu můžeme najít ve většině případů v dětství – nedostatek lásky, přísná výchova, nepřiměřené nároky a očekávání…).

Léčí také lehčí psychické poruchy vyplývající z výše uvedených emočních zážitků a bloků: nerozhodnost, labilita, nervozita, špatný spánek, výkyvy nálad, zvýšená fantazie, upoutávání pozornosti na sebe, vlastní uzavřenost a to jakoukoliv a k čemukoliv. U dětí pak problémy s komunikací, učením (poruchy pozornosti, čtení, psaní, počítání), tiky, nechutenství, pomočování a další. Také působí na vztahy mezi dětmi a rodiči, obecně na vztahy v rodině, či jiných kolektivech, kde je určitá hierarchie (menší-větší, podřízený-nadřízený…). V těchto případech nepůsobí jen na léčeného, ale na celý „léčený“ vztah. V mnoha případech dokáže pozitivně působit na těžší psychické poruchy způsobené emoční nerovnováhou jako je*** hysterie, neurastenie(pře­citlivělost), sklon k afektům či poruchy vztahu k vlastní osobnosti, chronická únava, poruchy sexuality, bolesti hlavy, žaludeční potíže, pocení a další tělesné projevy. V posledně jmenovaných případech se velmi dobře uplatní ***kombinace energií Lunarris s Plutarrisem, kdy Plutarris dokáže zasáhnout do mnohem větší hloubky, pokud je to třeba.

Tato energie je přiřazena k třetí čakře.

Podmínka: bez podmínek

Tato energie je vhodná nejen pro „domácí použití“, ale je také vhodná pro terapeuty pracující například přes kineziologii či systematické konstelace a to v oblastech výše uvedených.

Zasvěcení probíhá ve 4 stupních, z nichž ten poslední je mistrovský.

CENA:

Lunariss: 1.klíč 1 200,–Kč, 2.klíč 1 500,–Kč, 3.klíč 1 800,–Kč, 4.klíč 2 400,–Kč


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě