Flower Reiki

Image Flower-reiki.jpg

Ukončením jedné etapy vývoje lidstva dle mayského kalendáře máme před sebou 2 duchovní cesty. Tu starou s reiki systémy, energiemi a duchovní učení pro 3. dimenzi a další nebo jít novou duchovní cestou – přímou cestou k sobě, bez oklik.
Práce s vibracemi květových esencí a s textem Bachovy květové terapie je velmi vhodný doplněk na nové duchovní cestě.

Vyvinul ji Petr K. Yankani. Podařilo se mu mentálně „vstoupit“ do květů se záměrem jejich energie využít pro léčení a dále ji pak předávat zasvěcováním .

Energie se předává jednoduchým přiložením rukou na lahvičku s vodou a v duchu zároveň myslíme zvolenou Bachovu esenci např. modřín č.19 – léčení sebedůvěry, tam se přenese energetická vibrace ze systému květů ( v tomto případě č. 19 modřín) a nebo přiložit ruce na klienta.
Kdo má 2. st. reiki, může pracovat ještě jednodušeji, může energii zvolené Bachovy esence dopředu naprogramovat jako reiki-sprchu tak, že např. každý den v 8 h bude dostávat tuto energii Bachovy esence sám nebo klient.

Protože květovou energii můžete předávat přímo příjemci přiložením rukou nebo na dálku, není vlastně ani třeba energetizovat pramenitou vodu s vibrací zvolené Bachovy esence. Z právního hlediska však nesmějí být prodávány takto vámi vytvořené kapky jako Bachovy esence, i když mají stejný účinek.

Popis Bachových esencí najdete na mých stránkách ve skriptech Bachovy esence a více informací o výrobě esencí a jejich ředění na www.bachovy-esence.cz

Zasvěcení: V 1.stupni budete zasvěceni do Bachova květového systému ( 38 květů a 39 – Rescue – esence první pomoci), to znamená, že můžete po absolvování kurzu přikládáním rukou předávat stejnou energii, kterou mají jednotlivé květy Bachových květových esencí. Zároveň můžete energetizovat pramenitou vodu tak, že má stejný účinek jako prodávané lahvičky Bachovy esence.

Počet zasvěcení: 1

Cena:
Kontaktní zasvěcení: Kč 2.000,–
Zasvěcení na dálku: Kč 1.500,–

Předávání dále: předpoklad mistrovský stupeň v jakékoli linii.


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě