Vaše dopisy

Děkuji všem za zpětnou vazbu.

14/7 2019 Milá Olgo, nevím, jestli jsem Ti zmínila, jak moc jsi mi pomohla, když jsi v Bechyni přednášela na téma „Jak tvořit šťastný život TATTATUO“.
Hlavně postup, jak řešit stres – hned mi naskočil problém, kterým jsem se trápila, že je to vlastně „nevyžádaný balíček“ – no, a už je pryč. Díky!
Skvělý je další postup pro odbourání stresu, a potom ještě trénování pozornosti – vše moc dobré a praktické. Přiznám se, že zatím nezvládám pozornost trénovat, protože si postupně organizuji systém, jak vše obsáhnout a také potřebuji doma něco dělat.....

Tentokrát se mi v Bechyni přihodilo tolik setkání se zajímavými lidmi, dostala jsem tolik informací, snad jako by mi chtěl celý Vesmír nějak pomoci.
Děkuji Ti za všechno, když na Tebe vzpomenu, tak najednou koukám, že se usmívám. Měj se moc krásně, ať se Ti daří.
Krásné dny, Jarmila 

7/2012
Dobrý den,
moc děkuji za skripta k energii. Ještě jste řikala, že si mám napsat o skripta enneagram typ 4. (byla jsem u Vás na terapii minulý čtvrtek- 5.7. 2012)
Jinak jsem Vám chtěla strašně moc poděkovat, jsem moc ráda, že jsem u Vás byla. Cítím se o mnoho lépe, co lépe, cítím se bezvadně. Už mám za sebou několik stresových situací a vždy se mi je podařilo „rozdýchat“ takže moje obvyklá panika a pláč ani nenastaly a já byla do 10 minut zase klidná…a myslím, že se to každý den zlepšuje, přesně, jak jste řikala.
Jedna moje kamarádka, která mi vlastně přesvědčila, abych někam šla, řikala, že vám snad půjde poděkovat, takže bych chtěla vyřídit díky i od ní, protože už jí nebrečim denně do telefonu, ale spíš se směju
s pozdravem Kateřina 

PORADNA
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné přijít na kineziologii s více problémy? ano, vyčistíme tolik, kolik jste vy schopna zvládnout, to ostatní zůstane na další sezení, pokud budete chtít všechny své problémy vyřešit 

17.12. 2011
Vážená paní mgr. Bufková, ahoj Olinko,
Posíláme mnoho vděčných pozdravů. Pořád s Jitkou vstřebáváme úžasnou návštěvu u Tebe v Tvé šamanské a alchymické kanceláři. Byli jsme velmi velmi spokojeni a pořád vstřebáváme vše, co jsi do nás stačila „nahustit“. Pět hodin nám uběhlo jako pět minut.
U Tebe byl čas nějak jinak, ale s pocitem, že jsme si odnesli Věci, které nikdo nenasbírá normálně za deset let. A to na sobě, jak jsi jistě poznala, dost makáme. Jsi nádherná bytost plná vědomostí, poznání a energie. Vše úžasně dobíhá, kyvadýlko se mnou nadšeně komunikuje a já se těším na ten zrací (dobíhací) týden, než se do průzkumu a dalších rituálů s Jitkou pustím naplno.
Přejeme Ti klidné Vánoce a velmi se těšíme na další setkání, až nastanou vhodné chvíle.
S úctou a pozdravem Břetislav a Jitka

ZASVĚCENÍ

31. 3. 2014 Dobrý večer paní Bufková,
tímto Vám chci mnohokrát poděkovat za Vaší práci a čas který jste mi při zasvěcení věnovala.
Věnovala jste se mi s tak velkou pečlivostí, která se opravdu dnes většinou jen tak nevidí.
Jenom moje čištění a odblokování pro samotné zasvěcení trvalo od 17. hod do 21. hod, a následně potom teprve samotné zasvěcení.
Moc, moc děkuji za Váš profesionální, osobní a lidský přístup. Je zajímavé, jak jste se skutečně vždycky trefila do období v mém životě, které mi navalilo nějaký ten blok, který jsem si následně celý další běh života sebou nosila jako těžký batoh. Všechno to byl nesmírně osvobozující zážitek, kdy jsem si uvědomovala, proč se mi některé věci děly, a proč jsem na ně vždy reagovala jak jsem reagovala.

K samotnému zasvěcení: ještě před zasvěcením moje celé tělo zahalila nějaká zvláštní energetická sprcha. Projelo to mnou od hlavy až k chodidlům, a Země to stáhla do svého nitra. Potom se mi rozvibrovalo celé tělo a začali se mi třást kolena. Každopádně to nebyl nepříjemný pocit. Při samotném zasvěcení jsem extra nic necítila, akorát jsem viděla na konečcích svých prstů jak se mi otáčejí malé fialové čakry. Ještě ten večer jsem udělala první aktivaci. Spala jsem naprosto hlubokým vydatným spánkem. A ráno to začalo: zimnice po celém těle, šíleně mě bolela kolena. Ale vše se dalo ustát. Odpoledne stále zimnice, kolena přestaly, ale začala mě bolet šíleně pravá noha…no a k tomu brnění kolem celé páteře, které se shluklo chvilkama do jednoho místa, a pak se zase přestěhovalo na jiné místo. V průběhu dne jsem se Shamballou pracovala: ( ošetřila pelíšek na kterém kočička nechtěla spát – no a je už její oblíbený, ošetřila dům, zahradu a sama sebe). Opět jsem spala hlubokým spánkem. Další den opět zimnice, brnění po celé páteři, bolesti ramen, pak pravé ruky. Na zahradu se slétlo několik desítek ptáků a usadili se v jednom shluku – krásný zážitek. Seběhlo se na zahradu asi 6 koček ze sousedství naráz – také zajímavé. Během dne jsem měla zvláštní zážitky – spoustu lidí na ulici na mě koukalo a vždy se krásně usmálo. Také jsem měla nějakou vidinu mlhy, ale rychle to přešlo. Spánek opět hluboký. Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy takhle dobře spala. 

A další dny to bylo podobné. Dnes ráno, např. bolest oka, teď brnění ramen a krční páteře. Ale vše je to tak nějak příjemné, jakoby to mělo být, a cítím, že si tím musím projít – asi uvolňování bloků. Jinak se cítím opravdu dobře. Zajímavé je také to, že nepotřebuju tolik jíst. Od zasvěcení se můj příjem potravy snížil tak na 1/4, a mám spoustu energie. Dokonce si zacvičím Pět tibeťanů – od každého ritu plných 21 opakování, což jsem dříve nezvládala bez zadýchání.
Tímto Vám ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji krásné dny. Brzy zase napíšu jak moje dny pokračují.
Jana Šrůmová

 

Dobrý den Oli,
hned jsem se rozhodla Vám napsat, dokud to mám v živé paměti. Toto zasvěcení se mi zdá, že bylo dnes silnější a bohatší na zážitky – obrazy. Viděla jsem statické obrazy, a měla jsem i krásný prožitek plný lásky.

  • viděla jsem krásně zelenou louku, která přecházela v kopec a nad kopcem krásně blankytné nebe a pak jsem viděla velký krásný bílý květ lilie, který měl růžovo fialové žíhání uprostřed.
  • najednou jsem viděla, jak se mi do korunní čakry vlévá proud vody, něco jako vodopád krásně čisté a průhledné vody. Po chvíli byly z toho proudy tři.
  • viděla jsem se sedět v tureckém sedu a okolo mě byla částečně průhledná a částečně mléčně bílá energie, která se hýbala, pulzovala. Okolo mě se ve vzduchu vznášely, poletovaly pomalu do kruhu okolo mě, fialové květy – vypadaly jako krokusy.
  • poté jsem znovu viděla sebe, jakoby z výšky, a vzadu za mnou stálo více bytostí, pomocníků. Přede mnou stál velký Anděl s křídly, který se nade mnou skláněl. Cílila jsem velkou lásku, štěstí, a vděčnost. Z tohoto pocitu se mi chtělo plakat. Cítila jsem jak se všichni snaží, a starají se o mě, prováděly kroky k zasvěcení.
  • viděla jsem krásný východ slunce nad nějakou krajinou.
  • pak jsem viděla duhový proud energie, který se mi vléval do korunní čakry.
  • v jednu chvíli jsem pocítila bušení srdce a jak mi rychle proudí krev v těle.
  • pak jsem najednou byla v nebi, nad mraky, ty mráčky se táhly pode mnou, a já neviděla dolů, za to jsem viděla opět nádherné zářivé slunce, více zblízka.
  • pak jsem viděla srdce, které se ke mě blížilo, měla jsem pocit, že se ke mě proplétá davem, ale je celou dobu nad tím davem vidět, vidím ho dobře, to srdce celé žhnulo a sálalo zlatožlutou energií. Energie toho srdce úplně plápolala.
  • pak jsem byla na nějaké hoře, a shlížela dolů na nějaké starobylé město, domy, v údolí. Najednou se mi ukázaly dvě postavy mužů v tradičním čínském šatu, otočili se ke mě, když jsem i podle tváře poznala, že to jsou číňané, pak odešli. A já za nimi zahlédla ženu v šatech, také číňanka.

Tak to bylo vše, u té poslední vize, mám pocit, jestli to nebyl nějaký minulý život, nebo něco z minulostí spojeného.

Jinak to jsem Vám ještě chtěla říci, že jsem si nedávno koupila šamanské karty, hodně mě zajímaly totemová zvířata, měla jsem pocit, že se musím nějak s mým totemovým zvířetem spojit, že mi něco předá. A také nyní často myslím na Zemi, na to jak je krásná, a mrzí mě, že ji ničíme, toužím jet do hor, do lesů. Poprosila jsem tedy abych se směla spojit se svým totemovým zvířetem, a najednou jsem viděla že jsem v lese, čekala jsem co se bude dít. Najednou vidím jak ke mě z dálky, běží velký hnědý medvěd, sálalo z něho úplně štěstí, že mě vidí, a nemůže se dočkat, až ke mě doběhne. Něco jako věrný pes když Vás vítá. Cítila jsem to stejně jako on, šťastná že se opět vidíme. Doběhl ke mě, stoupl si na zadní a objal mě, tak vroucně, že jsem začala plakat. Bylo to tak intenzivní setkání, cítila jsem jak zajíždím do jeho kožichu prsty, jak ho drbu. Byl osvícený sluncem, hnědá barva kožichu mu zářila. Nějak v poslední době více prožívám přírodu, její energii, a vždycky jsem tak moc vděčná za to, že jsem venku, na vzduchu, a v přírodě.
Tak to je asi vše:-) děkuji za Váš čas, a práci se mnou, za užitečné informace.
Mějte se moc hezky. Ilona Kladno (r.2012)


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě