O mně

Jsem lektorka a poradce v oblasti osobnostního a duchovního rozvoje, mistr učitel energetických systémů, lektor TATTATUO, 12 let praxe kineziologie a SRT a práce s KYVADLEM.

ja.jpg Už od dětství mě přitahovala esoterika, přemýšlela jsem v té době o smyslu života a o významu smrti. Vydala jsem se na cestu a hledala odpovědi na všechny své otázky o smyslu bytí. Čerpala jsem z různých zdrojů, duchovních knih, jóga, rodinné konstelace, enneagram a kurzy emoční inteligence, EFT, vysoké duchovní zákony – Učení o Já Jsem, různých energetických systémů a další …

Učila jsem na 1.st. ZŠ a hledala jsem pomoc pro své žáky ve třídě s poruchami učení. Bystré děti, ale jak se např. psal diktát, selhávaly, přitom pravidla teoreticky zvládaly na výbornou. Proto jsem nelitovala peněz a absolvovala všechny kurzy (12 stupňů) kineziologie ONE BRAIN. Otevřela jsem si kineziologickou poradnu a začala pomáhat nejen dětem, ale i lidem s jejich problémy jak psychickými, tak zdravotními, v učení, stres, partnerské problémy, nezvládané vztahy… U těžkých stavů a problémů jako deprese, psychózy, alergie, rakoviny, Alzheimerova nemoc, Parkinson… se mi nedařilo touto metodou navyšovat úroveň vědomí klientů do očekávané míry, pomoc byla jen mnohdy dočasná. Hledala jsem efektivnější nástroje pomoci. Začala jsem tehdy navštěvovat kurzy SRT (Spiritual Response Therapy) a Spirituální restrukturing. Nadchlo mě to. Čištění příčiny a souvisejících programů nemocí a problémů skrze Vyšší Já byla v té době velmi účinná pomoc klientům. Ale stále jsem vnímala, že to není ještě ta má opravdová duchovní cesta.

Přichází nové učení – filozofie tvoření šťastného života, nová duchovní cesta a nový nástroj, kterým je systém – TATTATUO. Používám je v poradenské praxi. TATTATUO žiji, vyučuji, lektoruji. Tento systém je novou duchovní cestou, rezonuji s ní, energie v něm obsažená je mým i vaším domovem Zdroje Stvořitelky a Stvořitele života. Umožňuje lidem pochopit příčiny svého problému v celé šířce (i z generací předků a minulých životů duše) a souvislostí včetně energetického ošetření a uvolnění bloků.

Každý z nás si nese odpovědnost za své štěstí či neštěstí.

Otevírat sebe a druhé k vnitřní radosti…

Pojďme všichni společně otevřít své vnitřní poklady…

Čím více nás bude, tím více lásky a vědomí bude prozařovat naši Zemi ve spolupráci s Univerzem, ve které nastavíme hranice v manipulaci s lidstvem.

Jsme zodpovědní jen sami za sebe.

Záleží jen na nás, jak se rozhodneme.

Jsme zodpovědní za své myšlenky, emoce i činy a to všechno můžeme změnit.

Pokud nám něco vadí či ubližuje, změňme to.

Pokud to změnit nemůžeme, můžeme změnit postoj k tomu.

Umíte naslouchat svému nitru? Jen tam naleznete pravdu.

Chcete-li, pomohu Vám najít cestu k pravdě i k sobě.

Pokud Vás zaujala nabídka mých služeb nebo máte nějaký dotaz, můžete mě kontaktovat.


©2009 radimbufka(a)gmail.com - design ve výstavbě